515 439 815
Płyn do dezynfekcji zabawek Baby Cleaner bez dodatku alkoholu w opakowaniach 500 ml i 5l.

Baby Cleaner – Płyn do dezynfekcji zabawek

W dobie panoszącej się epidemii Koronawirusa nie należy zapominać o najmłodszych. W przedszkolach, żłobkach i szkołach przeprowadzane są masowe dezynfekcje, zabawek, krzesełek, stolików i wszystkich powierzchni płaskich. Jednak często używane do tego celu płynu mają drażniący i ostry zapach. Warto zwrócić na to uwagę wybierając płyn do dezynfekcji zabawek. Baby Cleaner to płyn nie zawierający alkoholu. Dodatkowo posiada przyjemny zapach co jest bardzo ważne dla najmłodszych użytkowników dezynfekowanych przedmiotów. Dzięki unikalnemu składowi usuwa szeroką gamę wirusów i bakterii.

Baby Cleaner – jedyny taki w Polsce płyn do dezynfekcji zabawek.

W dzisiejszych czasach konsumenci zwracają coraz większą uwagę na skład kupowanych produktów. Świadomość w kwestii Eko rośnie z każdym dniem. Szczególnie jeżeli produkt jest przeznaczony do kontaktu z małymi dziećmi. Płyn do dezynfekcji Baby Cleaner posiada unikalny 100% ekologiczny skład co sprawia, że jest wyjątkowo bezpieczny i może być używany również w miejscach w których przebywają dzieci ze skłonnościami do alergii. W swoim składzie nie zawiera żadnych substancji podrażniających skórę, błonę śluzową czy drogi oddechowe. Dodatkowo jest w 100% biodegradowalny, bezpieczny dla środowiska naturalnego.

baby-cleaner-płyn-do-dezynfekcji-zabawek-5000ml
Płyn do dezynfekcji Baby Cleaner 5000ml

Szczególnie polecany do Żłobków, Przedszkoli, Szkół, Poradni Dziecięcych, Klubików, Kącików Zabaw i wszędzie tam gdzie przebywają i bawią się dzieci. Nadaje się do dezynfekcji: zabawek, przewijaków, nocników, mat do zabawy, krzesełek, stolików, tacek, blatów, pojemników na zabawki, koszy a także innych przedmiotów i powierzchni (drewnianych, plastikowych i metalowych z którymi dzieci mają kontakt.

Antywirusowść płynu Baby Cleaner

Płyn do dezynfekcji zabawek Baby Cleaner posiada właściwości antywirusowe potwierdzone Certyfikatem. Badania, którym został poddany udowadniają, że zabija większość chorobotwórczych wirusów. Działa dezynfekująco nie tylko na koronawirusy: SARS, MERS, COVID-19 ale także usuwa wirusy HIV, EBOLA, Odry, Świnki, Ospy prawdziwej i wiele innych. A to wszystko bez działania alkoholu którego na próżno możecie szukać w składzie płynu Baby Cleaner. Unikalny skład płynu sprawia, że Baby Cleaner z powodzeniem usuwa chorobotwórcze wirusy.

Ważnym czynnikiem przy wyborze płynu do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z dziećmi jest to, aby dezynfekowane przedmioty nadawały się do użytku przez dzieci natychmiast po dezynfekcji. Baby Cleaner jest właśnie takim produktem. Przetarte powierzchnie nadają się od razu do kontaktu z dziećmi. Czyszczone powierzchnie nie wymagają spłukiwania.

Bezpieczeństwo, wygoda, dbałość o środowisko.

baby-cleaner-płyn-do-dezynfekcji-zabawek-500ml
Płyn do dezynfekcji zabawek Baby Cleaner z atomizerem 500 ml

Baby Cleaner to produkt o wyjątkowym, bezpiecznym składzie. Nie tylko dba o najmłodszych chroniąc przed wirusami i bakteriami ale także o środowisko naturalne!

Płyn do dezynfekcji zabawek Baby Cleaner w skrócie:

  • Antywirusowy
  • Antybakteryjny
  • 100% ekologiczny
  • Wegański
  • Bezpieczny dla dzieci
  • Nie wywołuje reakcji alergicznych
  • Nie wymaga spłukiwania
  • O przyjemnym zapachu

Płyn Baby Cleaner można zakupić w wygodnych butelkach 500ml z atomizerem lub w ekonomicznych butelkach o poj. 5l tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *